Szukałem wrażeń i znalazłem ....

Wpis

czwartek, 08 listopada 2012

Każdy podglądacz, to zboczeniec?

Dziś, gdy po raz kolejny na showup.tv oglądałem pokaz mojej ulubionej dziewczyny, przypomniał mi się artykuł, który czytałem kilka dni temu. Pisali tam coś w rodzaju, że podglądacze, to zboczeńcy – faceci z zaburzeniami i problemami.

 

Czy więc ja także jestem zboczeńcem? Nigdy nie uważałem, że mam problemy, no ale może jednak o czymś nie wiem? Czy może fakt, że nie robię tego nachalnie, na siłę, bez wiedzy dziewczyny, że „podglądam” tylko te dziewczyny, które się na to godzą, które świadomie zamieszczają kamerki w serwisie sprawia, że jednak wszystko ze mną ok?

 

Chciałbym móc spotkać się z taką dziewczyną na żywo. Nie tylko ją zobaczyć i zabawić się z nią, ale także porozmawiać. Dowiedzieć się, co nią kieruje, że oferuje pokazy i co myśli o nas, o facetach, którzy ją oglądają. Ma nas za świrów, zboczeńców, napaleńców, czy traktuje nas jak klientów? A może w ogóle nie myśli o nas w tych kryteriach?

 

Łapię się na tym, że coraz częściej zaglądam na kamerki. Energia każdego dnia we mnie wzbiera. Chciałbym móc porządnie się zabawić na żywo. Zrealizować swoje fantazję, które pojawiają mi się w głowie, gdy oglądam piękne dziewczyny... Czy jeszcze długo przyjdzie mi na to czekać?

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
manieksleopkura
Czas publikacji:
czwartek, 08 listopada 2012 02:42

Polecane wpisy

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa